- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nowy zastępca kierownika

Jest nowa osoba zatrudniona na kierowniczym stanowisku w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju. Mirela Trościańczyk została zastępcą kierownika Wydziału Architektury i Budownictwa.

- Reklama -

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju poszukiwało pracownika. Chodziło o zastępcę kierownika Wydziału Architektury i Budownictwa. Konkurs wygrała Mirela Trościańczyk, mieszkanka Biłgoraja. Dotychczas była ona kierownikiem na Składowisku Odpadów w Korczowie. – Mirela Trościańczyk spełnia wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze i uzyskała pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Posiadana wiedza i doświadczenie zawodowe umożliwia kandydatce podjęcie pracy i wdrożenie do zadań realizowanych na aplikowanym stanowisku – informuje starosta Andrzej Szarlip.

- Reklama -

Od zastępcy kierownika wymagane było m.in. wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki z zakresu architektury lub budownictwa), staż pracy minimum 7 lat, w tym co najmniej 5-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz znajomość stosownych ustaw. Wymagania dodatkowe to posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie architektury, konstrukcyjno-budowlanych lub branżowych oraz umiejętność kierowania zespołem. Dla przyszłego pracodawcy ważne było również odpowiedzialne i terminowe załatwianie spraw i interesantów, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista, przejawianie inicjatywy w zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy z zakresu budownictwa i administracji publicznej.

 

- Reklama -

9 Komentarze
 1. AK mówi

  Gorzej mieć nie będzie jak u tego trójkolorowego psubratya narcyza w Black Red White i ich,, sklepie firmowym”na Kościuszki 29 co akcesoria meblowe dają za nic

 2. AK mówi

  Ludzie trochę zawistni są. Ale kierunek ochrona środowiska to w kwestii budownictwa ma duże spektrum budowlane. Ma kobieta jaja jeszcze nie jest wypalona zawodowo przez ludzkie zawistni oszczercze gnidy to można się spodziewać wiele dobrego.
  A idę mnie to pani Mirelo niech pani uważa na podłe oszxzercze przestępcze gnidy z i w Black Red White to gangsteria narcystyczna białych kołnierzyków wrabiają i korumpują organa czerwone i niebieskie indyki.

 3. Katarzyna mówi

  Panie i Panowie pracujący w Starostwie , jak narazicie się Pani
  to naśle Wam wszystkie kontrole jak to zrobiła
  w PGK Sp.z o.o. w Biłgoraju dawnej swojej firmie.

 4. Katarzyna mówi

  Panowi i Panie pracujące w Starostwie ,
  Jak Pani ktoś się narazi ,to naśle wam kontrole jak to zrobiła w PGK Sp.zo.o Biłgoraj!!!!!!

 5. Ja mówi

  Jaka ustawka pod Panią potrzebującą pracy…., takie predyspozycje mam i ja coż że wykształcenie wyższe pielęgniarskie,ale 10 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem….więc na architekturze się znam. Tylko jednego nie mam…..takich znajomości jaka Pani Mirella

 6. BolekLolek mówi

  Komentarz atarzyny w 100% prawdziwy. Może ktoś z zewnątrz zainteresuje sie sprawa. Najlepiej TV.

 7. tomek mówi

  Coś się tu komuś powykształcało studiów narobiła, tylko do ministerstwa wysłać,dlaczego tak późno
  odkryto fachowca/??????

 8. Wiktor mówi

  To biorą od Rosłana ludzi do starostwa?

 9. ATARZYNA mówi

  WIELKA BZDURA ,JAKIE WYKSZTAŁCENIE -OD KIEDY PANI MA kierunki z zakresu architektury lub budownictwa????
  załatwianie spraw i interesantów, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych -BOŻE LITOŚCI

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.