- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nowy trener i wzmocnienia w Orionie Dereźnia

W weekend rundę wiosenną rozpoczynają piłkarze klasy A. Wśród nich Orion Dereźnia. Z klubem pożegnało się trzech zawodników, ale znamy już nazwiska następców: - Jest o co walczyć, bo sporo drużyn może polecieć do niższej klasy - mówi nam prezes klubu z Dereźni, Dominik Lachowski. Orion ma też nowego trenera.

- Reklama -

Z klubem z Dereźni po żegnali się dwaj piłkarze wypożyczeni z Łady Biłgoraj. To Tytus Haraszczuk i Adam Bednarz, którzy mają teraz występować w Roztoczu Szczebrzeszyn. Kacper Strzelec przeszedł z kolei do Piasta Babice. To po stronie ubytków. Ale w Dereźni są też wzmocnienia:

– Dołączy do nas Kornel Borowiec. To obrońca, który grał w klasie A w województwie mazowieckim. Przyjdzie też jeden zawodnik z Podkarpacia, ale to dopiero dopinamy, oraz jeden Ukrainiec. Na pewno wzmocnieniem będzie powrót Marka Borowskiego po kontuzji. Zawodnik pauzował jesienią i mocno nam go brakowało. W pełni formy ma być też Patryk Wilkos, który przeszedł operację kolana –  mówi prezes Oriona, Dominik Lachowski.

Zespół z Dereźni ma też nowego trenera. To Piotr Niemiec:

– Człowiek całe życie związany z piłką. Grał długo w Orionie Dereźnia i jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników. Pracował też jako szkoleniowiec, m.in. trenował Relax Księżpol. Liczymy, że tchnie w ten zespół wiarę i energię, żeby spokojnie utrzymać Orion w klasie A. Jest o co walczyć, bo sporo drużyn może polecieć niżej. Ale pocieszam się, że rok temu, też po pierwszej części sezonu, było mało punktów, ale bardzo dobra wiosna dała nam utrzymanie. Szkoda tych remisów na jesieni, bo nikt w lidze tyle nie ma i teraz trzeba będzie jak najszybciej to poprawić– tłumaczy prezes klubu z Dereźni.

Przychodzą:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Marek Borowski- powrót po kontuzji

- Reklama -

Piotr Borowski i Rafał Oleszek – powrót po dłuższej przerwie,

Kornel Borowiec- obrońca z mazowieckiej A-Klasy,

Ukraniec Vasyl Matviiv,

Dawid Piech z Łady Biłgoraj – transfer w trakcie potwierdzania

Pierwszy mecz o punkty już w najbliższą sobotę (1 kwietnia). Orion Dereźnia podejmuje Andorię Mircze. Początek sobotniego spotkania o godzinie 13:00.

 

Więcej o zmianach we wszystkich klubach z powiatu biłgorajskiego, grających w piłkarskiej klasie A, w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.