- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nowy sprzęt dla technika przemysłu mody

Pracownie odzieżowe w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zostały doposażone w nowe maszyny szwalnicze, urządzenia do obróbki termicznej i oprzyrządowanie do maszyn w ramach Projektu Unijnego.

- Reklama -

- Reklama -

Celem Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju jest tworzenie warunków pracy w pracowniach szkolnych zbliżonych do warunków, jakie panują w nowoczesnych zakładach usługowych i przemysłowych. Jest to możliwe między innymi dzięki projektom unijnym. Obecnie szkoła uczestniczy w projekcie „Wysokie kompetencje pewna przyszłość zawodowa uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego”, realizowanym przez Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.
W ramach tego projektu doposażone zostały pracownie krawieckie, w których zajęcia praktyczne odbywa młodzież kształcąca się w zawodzie technik przemysłu mody. Pracownie zostały wzbogacone o kolejną maszynę szwalniczą z automatycznym panelem sterującym, hafciarkę, stoły prasowalnicze z wytwornicą pary, klejarkę, prasulec, nóż krojczy, oprzyrządowanie maszyn szwalniczych i inny sprzęt niezbędny w procesie konfekcjonowania odzieży.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.