kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Nowy rok szkolny z nowym dyrektorem (FOTO)

- Reklama -

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju miało szczególny charakter. Stanowisko dyrektora objął Adam Balicki.

Przed uroczystościami w szkole odprawiona została Msza św. w kościele Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju. Następnie uczniowie i nauczyciele spotkali się w sali gimnastycznej szkoły. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał Adam Balicki, dyrektor szkoły, który życzył wszystkim uczniom i nauczycielom wytrwałości w pracy i sukcesów. – W szczególności witam uczniów klas pierwszych. Cieszę się, że wybraliście naszą szkołę, że z Zespołem Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących wiążecie swoją przyszłość. Mogę was zapewnić, że jest to doskonały wybór. Spotkacie się tutaj z życzliwością wszystkich nauczycieli, bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych – mówił. Wyraził przekonanie, że gdy będą opuszczali mury szkoły, wyjdą stąd jako fachowcy. – Ja też jestem pierwszakiem, bo dyrektorem szkoły jestem od dziś – zaznaczył. Przypomniał, że był absolwentem szkoły, a także nauczycielem tej szkoły. – Wybór, jakiego dokonaliście, przychodząc do szkoły, był dobrym wyborem – podkreślał.

urząd MArszałkowski projekt

Dyrektor Balicki zwrócił się również do maturzystów. – Od tego, jak przepracujecie ten czas, który został do maja, od tego, jak zdacie jeden z najważniejszych egzaminów, zależy wasza przyszłość. Możecie liczyć na wsparcie nauczycieli, dzięki temu spełnicie swoje marzenia w życiu dorosłym – mówił. – Chciałbym, abyśmy wszyscy pamiętali o pani dyrektor Barbarze Obszańskiej, która przez 24 lata pełniła funkcję dyrektora szkoły. Myślę, że jej dokonania stanowiły wielki sukces, będziemy z tego korzystali przez wiele lat – podkreślał.

Jerzy Krasoń, członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego, składał najlepsze życzenia w nowym roku szkolnym. „Mam nadzieję, że ostatnie dwa miesiące upłynęły w miłej i spokojnej atmosferze, dzięki czemu w wielkiej gotowości przystępujecie do czekających was nowych wyzwań. Dziś wracacie do szkolnych ławek. Niech ten nowy rok szkolny obfituje w sukcesy, nowe doświadczenia, wzbogaci wiedzę, umiejętności i przysporzy serdecznych przyjaciół” – napisał starosta Marian Tokarski.

Przedstawiciele Rady Pedagogicznej pogratulowali nowemu dyrektorowi objęcia stanowiska, życząc przyjemnej i owocnej pracy, wytrwałości w dążeniu do celu oraz wielu sukcesów zawodowych. – Życzymy dużo uśmiechu, bo uśmiech podobno jak dobro powraca, a przy okazji wspiera i motywuje do działania wszystkich pracowników jak również uczniów. Życzymy odwagi do planowania kolejnych ważnych przedsięwzięć, decyzji i wyzwań, cierpliwości i wytrwałości w codziennej pracy oraz szczęścia w życiu prywatnym – usłyszał od grona pedagogicznego. Uczniowie również złożyli życzenia dyrektorowi.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.