- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Nowy kompleks sportowy coraz bliżej (foto)

Za półtora miesiąca oddane ma być do użytku boisko wielofunkcyjne przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju - poinformowało Starostwo Powiatowe. Inwestycja obejmuje wykonanie kompleksu obiektów sportowych przy biłgorajskiej szkole.

- Reklama -

Kompleks składa się z boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 65×104 m, bieżni okólnej 400-metrowej i bieżni prostej 100-metrowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Grzegorz Wróbel
Powstaną także trybuny na blisko 100 miejsc siedzących, zadaszone stanowisk sędziowskie, ławki dla zawodników i uczniów oraz boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej. A tu:
 boisko do koszykówki, boisko do siatkówki i boisko do tenisa ziemnego, a także skocznia do skoku w dal i trójskoku, rzutnia do pchnięcia kulą, siłownia zewnętrzna i boisko do piłki plażowej.
Zakres prac inwestycyjnych obejmuje również elementy infrastruktury drogowej, obiekty kubaturowe składające się m.in. z kontenerów sanitarnych, w których urządzono łazienki, ubikacje i natryski oraz 3 kontenerów biurowych przeznaczonych na szatnie dla zawodników oraz pomieszczenia dla trenerów i magazyn sprzętu.

 

Całkowita wartość zadania pn. „Modernizacja i rozbudowa obiektów sportowych przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju”, wynosi ponad 10,8 mln zł.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Władze powiatu pozyskały środki zewnętrzne z ministerstwa sportu w kwocie 3, 5 mln zł oraz z Rządowego Fundusz Inwestycji Lokalnych w kwocie ponad 6,8 mln zł. Wkład własny samorządu powiatu biłgorajskiego to nieco ponad 451 tys. zł.

 

 

foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.