- Reklama -

Nowy dyrektor szpitala

1 czerwca 2016 roku, stanowisko dyrektora ARION Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju objął Włodzimierz Kaczmara.

Włodzimierz Kaczmara pochodzi z Krakowa, gdzie ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą na Wydziale Mechaniki Stosowanej i Hydromechaniki, specjalność Wibroakustyka.

- Reklama -

Następnie ukończył studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie – Studium Doskonalenia Kadr Kierowniczych, specjalność – Gospodarowanie Zasobami Pracy.

Od początku 2008 roku do marca 2015 roku związany był z Grupą Ujastek (obecnie Neomedic) pełniąc funkcje Prezesa Zarządu Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka w Chorzowie, Prezesa Zarządu Centrum Medycznego Ujastek w Krakowie, Prezesa Zarządu Medycyna Prywatna Ujastek w Krakowie, Prezesa Zarządu Banku Krwi Pępowinowej „Macierzyństwo” w Krakowie, Członka Zarządu Centrum Medycznego Ujastek w Krakowie, Prezesa Zarządu Zachodniego Banku Komórek Macierzystych „Zdrowie Dziecka” w Poznaniu.

Od kwietnia 2015 roku pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Techniczno-Ekonomicznych Okręgowego Szpitala Kolejowego SP ZOZ w Katowicach.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.