- Reklama -

- Reklama -

Noworodki – 4/2020

Poniżej przedstawiamy nowych mieszkańców powiatu, którzy urodzili się w ubiegłym tygodniu w biłgorajskim szpitalu. Zdjęcia ukazały się w najświeższym wydaniu NOWej Gazety Biłgorajskiej nr 4.

- Reklama -

Nową mieszkanką Chmielka jest Ania, córka Barbary Ożgi. Dziewczynka urodziła się 18 stycznia o godz. 20.20. W chwili narodzin ważyła 3690 g, mierzyła 55 cm. W domu czekają bracia Krzyś i Wojtuś, siostra Ewa oraz tatuś Damian.
urząd MArszałkowski projekt
  Wiktor to imię, które dla swojego synka wybrała pani Iwona Chyl z Biłgoraja. Chłopiec przyszedł na świat 16 stycznia o godz. 11.09, ważył 3250 g, mierzył 54 cm. W domu czekają braciszek Tomek oraz tatuś Tomek.
Emilia Stefanowicz z Korczowa 18 stycznia o godz. 4.25 urodziła córeczkę Rozalię. Dziewczynka ważyła 3250 g, mierzyła 55 cm. W domu czekają na nią dumny tata oraz babcia.
Maria Gawda z miejscowości Zastawie 21 stycznia o godz. 1.10  urodziła synka. Chłopiec w chwili narodzin ważył 2930g. W domu czekają na niego brat Krystian i siostra Karolina, szczęśliwy tata Zbigniew oraz dziadkowie.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.