kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Noworodki 9/2020

Poniżej przedstawiamy nowych mieszkańców powiatu, którzy urodzili się w ubiegłym tygodniu w biłgorajskim szpitalu. Rodzicom składamy gratulacje a ich pociechom życzymy beztroskiego życia! Zdjęcia ukazały się w najnowszym wydaniu NOWej Gazety Biłgorajskiej nr 9.

- Reklama -

Hania – tak ma na imię córka Pauliny Nizio z Górecka Starego, urodziła się 21 lutego o godz.9.15. W chwili narodzin dziewczynka ważyła 3 600 g i mierzyła 58 cm. w domu czeka siostra Zuzia dumny tata Przemek, oraz dziadkowie.

Olga Magolan z Szyszkowa 22 lutego o godz. 23.00 urodziła synka –  Szymona. W chwili narodzin chłopiec ważył 2 750 g, mierzył 57 cm. W domu czeka siostra Wiktoria, oraz dumny tata Krzysztof.

toyota Yaris
Szymon-tak ma na imię syn Iwony Zając z Biłgoraja, urodził się 24 lutego o godz. 14.30.
W chwili narodzin chłopiec ważył 3 660 g i mierzył 57 cm. W domu czekają bracia Marcin i Michał oraz szczęśliwy tata Robert.

Nowym mieszkańcem Turobina jest Mateusz, syn Agnieszki Stanickiej. Chłopiec przyszedł na świat 26 lutego o godz.13. W chwili narodzin maleństwo ważyło 3 993 g i mierzyło 57 cm. W domu czekają bracia Wojtek i Aleksander oraz dumny tata Mariusz.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.