- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nowi szefowie posterunków we Frampolu i Potoku

- Reklama -

Zmiany na stanowiskach kierowniczych posterunków policji nastąpiły z dniem 1 grudnia. Posterunkiem policji w Potoku Górnym już nie szefuje asp. szt. Elżbieta Mularczyk. Miejsce policjantki zajął asp. szt. Mariusz Woziwoda, który wcześniej pracował na stanowisku kierowania w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju. 

Nowego kierownika mają też mundurowi z posterunku policji we Frampolu. Została nim asp. Mularczyk. Policjantka zastąpiła dotychczasowego kierownika st. asp. Mariusza Rakusia, który został przeniesiony na stanowisko kierowania w KPP w Biłgoraju. Obsada pozostałych posterunków i komisariatów została bez zmian. 

toyota Yaris

Jak informuje st. sierż Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji, zmiany kadrowe w policji są na porządku dziennym i następują na skutek decyzji przełożonych. – Zmiany kadrowe mają na celu usprawnienie pracy naszej komendy – mówi st. sierż Klimek, która dodaje, że przełożeni obserwują policjantów i zgodnie z ich potencjałem i doświadczeniem zawodowym kierują na odpowiednie stanowiska. Przykładem może być asp. Mularczyk, której ze względu na duże doświadczenie zawodowe został powierzony większy rejon, gdzie lepiej wykorzysta swoje umiejętności. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.