- Reklama -

- Reklama -

Nowi piłkarze Tanwi Majdan Stary

Grająca w piłkarskiej klasie okręgowej Tanew Majdan Stary oficjalnie prezentuje swoich nowych zawodników. To transfery z Gromu Różaniec, Piasta Babice i Łady Biłgoraj. Młodzi zawodnicy, którzy mają pomóc Tanwi w utrzymaniu w okręgówce.

- Reklama -

Kacper Działo jest wychowankiem Tarpana Korchów , ponadto w wieku juniorskim występował w szkółce OSiRu Biłgoraj z powodzeniem rywalizując na szczeblu wojewódzkim. Jednakże lokalni kibice mogą głównie znać Saszę z występów w Gromie Różaniec, gdzie przez ostatnie lata z powodzeniem reprezentował ich na boiskach okręgówki oraz IV ligi. Z pewnością Kacper wniesie wiele jakości do naszej drużyny i udowodni, że jest jednym z najlepszych skrzydłowych w najciekawszej lidze świata.

- Reklama -

Dawid Zawidczak jest wychowankiem Piasta Babice, gdzie wielokrotnie udowadniał, że swoimi umiejętnościami nadaje się na grę na wyższym poziomie rozgrywkowym. Najlepiej czuje się na pozycji skrzydłowego dzięki swojej szybkości i dynamice, także Pirlo teraz czas pokazać swoje umiejętności w najciekawszej lidze świata

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Bartłomiej Kutryn reprezentował barwy Lady Biłgoraj. Ten 17 letni zawodnik będzie jednym z najmłodszych w naszej kadrze, ale z pewnością będzie pewnym punktem drużyny. Jego dużym atutem jest wszechstronność, gdyż może występować na wielu pozycjach na boisku.

 

fot/info: LZS Tanew Majdan Stary

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.