- Reklama -

- Reklama -

Nowe wydanie Nowej Gazety Biłgorajskiej już czeka! Co w numerze?

Jak co wtorek mamy dla Was nowe papierowe wydanie Nowej Gazety Biłgorajskiej. Aktualne wydarzenia, trudne tematy i pytania, relacje z wydarzeń bez "różowych okularów". Co przygotowaliśmy w tym numerze?

- Reklama -

 

Co w numerze?

 

Mulawa podziękowania

Rozstrzygnęliśmy nasz plebiscyt na Człowieka Roku Ziemi Biłgorajskiej! Poznajcie wyniki i pełne podium.

 

Kim jest człowiek roku Ziemi Biłgorajskiej? Czym się zajmuje, jakiej pasji poświęca swoje życie? Długa rozmowa tylko u nas.

 

Przemysław Czarnek odwiedził Biłgoraj.  O co pytali mieszkańcy i co odpowiedział były minister Edukacji w rządzie PiS? Przygotowaliśmy relację ze spotkania.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Dlaczego w Biłgoraju handlują w błocie, skoro za rogiem jest nowoczesne targowisko za 3 mln zł? Szukaliśmy odpowiedzi na to pytanie.

 

Mamy relacje z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia: od kościelno- patriotycznych (obchody 82. rocznicy powstania AK) przez sportowe ( Senioriada)  po rozrywkowe ( Bal Ósmoklasisty w SP nr 1, koncert grupy MDK ADA)

 

Byliśmy na I Forum Młodych Przedsiębiorców.   Uwagę naszych czytelników i naszą zwrócił roll-up z wizerunkiem kandydata na burmistrza ustawiony na szkolnej scenie. Agitacja wyborcza czy promocja przedsiębiorcy?

 

Kto i dlaczego sprowadził do powiatu Niemców? – na to pytanie odpowiada Michał Kańkowski, prezes BTR w dziale historia

 

Sport. Mamy dużo sportu: aktualne wyniki, transfery, rozmowy. Jako jedyni w powiecie kompleksowo prowadzimy dział sportowy.

 

 

Tradycyjnie zaglądamy do każdej gminy w powiecie: aktualne wydarzenia, zapowiedzi imprez, rozmowy, ważne dla mieszkańców informacje z urzędów.

 

 

Zapraszamy do lektury!

Nowa Gazeta Biłgorajska w każdy wtorek w wybranych punktach kolportażu oraz sklepach na terenie powiatu. Również na e-prasa.pl

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.