- Reklama -

„Nowe Stowarzyszenie – dalej trwamy i się rozwijamy”

Stowarzyszenie Mieszkańców Woli Radzieckiej od 1 czerwca do 31 sierpnia br. realizuje projekt pt. "Nowe Stowarzyszenie – dalej trwamy i się rozwijamy". Zadanie realizowane jest w ramach programu "Lubelskie Lokalnie – Mikrodotacje FIO 2", dofinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

- Reklama -

Kwota dofinansowania projektu wynosi 5 tys. zł. Jego głównym celem jest rozwój młodego Stowarzyszenia, doposażenie pomieszczenia użyczonego od OSP w Woli Radzieckiej. Dofinansowanie Stowarzyszeniu bardzo się przydało i zostało wykorzystane maksymalnie. Zakupione zostały meble kuchenne, stół, sprzęt AGD tj. lodówka, kuchenka mikrofalowa i gazowa wraz z podłączeniem, zlewozmywak, 3 komplety talerzy oraz 2 sztuki grzejników olejowych. Jak twierdzą członkowie Stowarzyszenia zakupione sprzęty pozwolą sprawniej im funkcjonować i zwiększą możliwości w organizacji planowanych działań.

– Dziękujemy Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej oraz partnerom za możliwość skorzystania z dofinansowania oraz firmie P.W. SIAWA z siedzibą w Karolówce oraz firmie Awans sc. ul. Zamojska 104 w Biłgoraju za skompletowaniu naszego zamówienia, a tym samym pomoc w realizacji projektu. Dziękujemy naszym wolontariuszom za zaangażowanie i pomoc – dziękują wdzięczni członkowie Stowarzyszenia Mieszkańców Woli Radzięckiej. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.