- Reklama -

- Reklama -

„Nowe przestrzenie” INSPIRO

- Reklama -

INSPIRO gra sporo klubowych koncertów, na zlotach motocyklowych oraz przeglądach rockowych i imprezach plenerowych. Siłą zespołu jest łączenie różnych pokoleń muzycznych – młodości z doświadczeniem, a ambicją jest ciągłe poszukiwanie „tlenu” w muzyce oraz przekazywanie pozytywnych emocji słuchaczom.

  Różne zainteresowania muzyków zespołu od bluesa, klasycznego rocka po mocniejsze brzmienia i rock alternatywny przekładają się na własne kompozycje. Jak podkreślają, starają się korzystać z najlepszych  tradycji, ale pracują również nad brzmieniem i szukają własnych pomysłów na muzykę oraz teksty piosenek. Podczas koncertów zespół wykonuje oprócz swoich piosenek covery znanych artystów rockowych, które są popularne i znane wśród słuchaczy.

urząd MArszałkowski projekt

 W skład zespołu wchodzą: Bartosz Burdzań – wokal, Krzysztof Litwin – gitara, Krystian Lachowski – perkusja, Artur Frączak – gitara basowa, Marcin Łukaszczyk – gitara.

 W obecnym składzie grają od zimy 2016 r., kiedy do zespołu dołączył Bartek, dokładając swoje charyzmatyczne interpretacje wokalne oraz pomysły muzyczne.

Małym podsumowaniem ich kilkuletniego wspólnego grania jest wydany w maju album „TLEN”, na którym znalazły się ich autorskie utwory. Członkowie zespołu mają nadzieję, że to małe własne wydawnictwo będzie przedtaktem do nagrania i wydania pełnej płyty.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.