- Reklama -

- Reklama -

Nowe auto dla podopiecznych ŚDS w Tarnogrodzie

We wtorek 22 września Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnogrodzie otrzymał nowy samochód, który tej jednostce przez długie lata będzie służył do przewozu osób niepełnosprawnych.

- Reklama -

Od wczoraj Tarnogrodzka placówka ŚDS dysponuje nowym samochodem marki Volkswagen Caravelle (rocznik 2020). Jest to auto 9-osobowe, przystosowane do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Pracownicy, podopieczni oraz dyrekcja dziękują za pomoc w pozyskaniu nowego samochodu.

- Reklama -

– Chcemy bardzo serdecznie podziękować za dofinansowanie do „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w Lublinie. Podziękowania należą się również Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju za bezpośrednie zaangażowanie w realizacji Programu (szczególne podziękowania za pomoc dla Pana Tomasza Rabieja). Dziękujemy również radnym Rady Miejskiej w Tarnogrodzie i składamy podziękowania na ręce burmistrza Pawła Deca oraz gminom ościennym, tj. Gminie Obsza i Gminie Biszcza za wsparcie finansowe, dzięki któremu został zrealizowany projekt pn. „Poprawa funkcjonowania Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie” – piszą do Redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej pracownicy ŚDS w Tarnogrodzie.

– Dzięki zebranym funduszom przez wyżej wymienione jednostki, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy będą mogli bezpiecznie dojeżdżać z okolicznych miejscowości na zajęcia terapeutyczne prowadzone w ŚDS w Tarnogrodzie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy – podsumowuje Elżbieta Kyc, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.