- Reklama -

Nowe auto dla podopiecznych ŚDS w Tarnogrodzie

We wtorek 22 września Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnogrodzie otrzymał nowy samochód, który tej jednostce przez długie lata będzie służył do przewozu osób niepełnosprawnych.

Od wczoraj Tarnogrodzka placówka ŚDS dysponuje nowym samochodem marki Volkswagen Caravelle (rocznik 2020). Jest to auto 9-osobowe, przystosowane do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Pracownicy, podopieczni oraz dyrekcja dziękują za pomoc w pozyskaniu nowego samochodu.

- Reklama -

– Chcemy bardzo serdecznie podziękować za dofinansowanie do „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w Lublinie. Podziękowania należą się również Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju za bezpośrednie zaangażowanie w realizacji Programu (szczególne podziękowania za pomoc dla Pana Tomasza Rabieja). Dziękujemy również radnym Rady Miejskiej w Tarnogrodzie i składamy podziękowania na ręce burmistrza Pawła Deca oraz gminom ościennym, tj. Gminie Obsza i Gminie Biszcza za wsparcie finansowe, dzięki któremu został zrealizowany projekt pn. „Poprawa funkcjonowania Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie” – piszą do Redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej pracownicy ŚDS w Tarnogrodzie.

– Dzięki zebranym funduszom przez wyżej wymienione jednostki, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy będą mogli bezpiecznie dojeżdżać z okolicznych miejscowości na zajęcia terapeutyczne prowadzone w ŚDS w Tarnogrodzie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy – podsumowuje Elżbieta Kyc, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.