karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Nowa sieć wchodzi także do Biłgoraja

W Biłgoraju będzie stacja paliw nowej sieci. Sieci, która właśnie wchodzi do naszego kraju. W wyniku fuzji Orlenu i Lotosu część stacji w Polsce została przejęta przez węgierski koncern MOL. Stacja ma być uruchomiona przy ulicy Włosiankarskiej 2. Tylko czy będzie przynajmniej trochę taniej i kierowcy mogą już zacierać ręce?

- Reklama -

Na razie wiemy, że tylko na Lubelszczyźnie pod marką MOL ma działać 20 stacji paliw.Jedna z nich pojawi się wkrótce w powiecie biłgorajskim.

Pierwsza w Polsce stacja paliw sieci MOL została uruchomiona całkiem niedawno,bo 3 lutego przy trasie S7 w woj. Świętokrzyskim (MOP Klemencice).

- Reklama -

Zgodnie z zawartą w listopadzie 2022 roku umową miedzy PKN Orlen a MOL Hungarian Oil and Gas Public Limited Company 417 punktów dystrybucyjnych znajdujących się na terenie Polski przechodzi w ręce Węgrów. Wraz z nowymi markami, przy polskich drogach pojawi się również nowy koncept gastronomiczny Fresh Corner.

 

fot: GDDKiA

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Jxjx mówi

  Trzeba być kretynem żeby myśleć że ktoś w Biłgoraju da niższe ceny. jedz do Zamościa, Janowa i zobacz o ile tańsze jest paliwo.
  nie będę tankować na MOL z wgledu na politykę jaką stosuje Obajtek i Orban. może wystarczy już tego kradania ludzi? do wyborów będzie ciągnięcie kasy ile wlezie a po wyborach wyleci jeden z drugim do Ameryki południowej żeby w więzieniu nie spędzić resztę życia.

 2. Piotr mówi

  Ja też podziękuję za tankowanie i mycie tam samochodu, nie będę nabijał kabzy Organowi.

 3. Mieszkaniec mówi

  I będziemy nabijać kieszenie Orbanowi -ja dziękuję nie tankuję.

 4. az mówi

  Sporo opinii w biłgorajskim internecie dotyczy cen paliw w Biłgoraju.
  Wiele osób twierdzi że ceny w Biłgoraju są wyższe niż w okolicznych miastach czy miejscowościach.
  Pokusicie się redakcjo o takie porównanie wraz z fotorelacją?

  1. Jfjf mówi

   ta sytuacja jest od lat, był już tu UOKiK i NIK, nic nie zrobili poza tym że przez chyba miesiąc ceny mieliśmy najniższe w regionie a potem podwyżka

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.