- Reklama -

Nowa kierownik WTZ w Józefowie

Barbara Wojciechowska została nowym kierownikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Józefowie.

1 marca 2021 r. był dla Warsztatów Terapii Zajęciowej w Józefowie dniem bardzo ważnym oraz uroczystym. Nastąpiła zmiana na stanowisku kierownika. W uroczystości powitania nowej pani kierownik wziął udział burmistrz Józefowa Roman Dziura, pracownicy oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Były gratulacje i życzenia owocnej pracy i realizacji na nowym stanowisku.

Barbara Wojciechowska wygrała ogłoszony przez burmistrza Józefowa konkurs na stanowiska kierownika WTZ. – Barbara Wojciechowska spełniła niezbędne i dodatkowe wymagania związane z naborem na stanowisko kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Józefowie, podane w ogłoszeniu o naborze, a wynik z egzaminu, który uzyskała – 99% maksymalnej ilości punktów możliwych do uzyskania gwarantuje rzetelne wykonywanie zadań jej powierzonych – argumentuje wybór komisji burmistrz Roman Dziura. 

- Reklama -

Do wymagań niezbędnych określonych w ogłoszeniu o konkursie należało m.in. posiadanie wykształcenia wyższego pedagogicznego związanego z zarządzaniem, co najmniej pięcioletniego staż pracy na stanowisku kierowniczym, nieposzlakowana opinia, uczciwość, sumienność, rzetelność, obowiązkowość. Wymaganiami dodatkowymi była znajomość problematyki dotyczącej osób z niepełnosprawnością, ich potrzebami, możliwościami przywracania sprawności i wsparcia pozwalającymi na ich w miarę samodzielne życie, bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej, prawa administracyjnego, samorządowego oraz procedur postępowania administracyjnego, kreatywność, samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Do zadań pani kierownik należy organizowanie i nadzorowanie pracy oraz sposobu funkcjonowania placówki zgodnie z celami określonymi w Regulaminie Warsztatów Zajęciowych w Józefowie, planowanie budżetu warsztatów i gospodarowanie przyznanymi Środkami zgodnie z obowiązującym prawem, składanie okresowych informacji i sprawozdań finansowych Radzie Miejskiej w Józefowie i PFRON, dbanie o stan obiektu oraz powierzone mienie, przestrzeganie przepisów czy nadzór nad dokumentacją merytoryczną prowadzoną przez poszczególnych pracowników.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.