Nowy kierownik ARMiR w Biłgoraju

Od 1 czerwca br. Biurem Powiatowym ARMiR w Biłgoraju zarządzała będzie Dorota Wójtowicz-Gmiterek. Została ona powołana na stanowisko kierownika.

Dorota Wójtowicz-Gmiterek otrzymała powołanie na czas nieokreślony od 1 czerwca 2018 r. – Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale także duża odpowiedzialność i wyzwanie. Jako wieloletni i doświadczony pracownik ARiMR, znam dokładnie specyfikę pracy i obszary działania Agencji. Moje priorytety to przede wszystkim satysfakcja rolników z przyjaznej i profesjonalnej obsługi w biłgorajskiej Agencji Restrukturyzacji – mówi w rozmowie z NOWą Dorota Wójtowicz-Gmiterek.

Kierownik ukończyła studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studia podyplomowe o specjalności Polityka rolna oraz wykorzystanie funduszy UE (Akademia Rolnicza w Lublinie).

Od początku swojej pracy zawodowej, od 2003 roku, związana jest z Biurem Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Tomaszowie Lubelskim. Początkowo pracowała na stanowisku referenta, a później inspektora oraz specjalisty w Wydziale Identyfikacja i Rejestracja Zwierząt, następnie w WDSPB na stanowisku specjalisty oraz starszego specjalisty. Przez ostatnie lata była zatrudniona na stanowisku starszego specjalisty zajmowała się obsługą wniosków obszarowych, wniosków zalesieniowych w ramach PROW 2004-2006, PROW 2007-2013, PROW 2014-2020.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Moje imię mówi

    Przypadek?Nie sadzę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.