- Reklama -

- Reklama -

Nowa Gazeta Biłgorajska wyjątkowo W PONIEDZIAŁEK

Nowy numer Nowej Gazety Biłgorajskiej wyjątkowo ukaże się już w poniedziałek. Wydanie specjalne, w którym sporo miejsca poświęcimy świętu, które przed nami, a;e też wyjątkowym cmentarzom i ludziom których z nami już nie ma. Do tego sonda ze wszystkimi burmistrza, wójtami i znanymi mieszkańcami powiatu biłgorajskiego. Tego lokalne pseudoportale, nie będą w stanie skopiować. Miłej lektury papierowego wydania - życzymy!

- Reklama -

-Jak właściwie się zachować? Dzień Wszystkich Świętych to smutne, czy raczej wesołe święto? O to Nowa Gazeta Biłgorajska pyta biskupa. Zresztą nie tylko o to.

– Wspominamy mieszkańców powiatu biłgorajskiego, którzy odeszli od nas w ostatnich miesiącach.

– Gdzie znicze zapalą lokalni celebryci? To znaczy burmistrzowie, wójtowie, dyrektorzy i rozpoznawalni mieszkańcy powiatu biłgorajskiego? Tylko u nas rozmawialiśmy z niemal wszystkimi znanymi.

– Na cmentarzu w Łukowe jest prawdopodobnie najstarszy pomnik na Lubelszczyźnie! Brzmi bardzo zaskakująco.

- Reklama -

– Józefów jak miasto powiatowe. Też ma swój cmentarz komunalny

– Jakie są ceny pochówku w Biłgoraju? Który cmentarz jest najbardziej oblegany? To oczywiście też sprawdzamy

 

Nie zabraknie sportu. Tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej rozmowa z wicemistrzynią Europy w podnoszeniu ciężarów ze Znicza Biłgoraj, ale też wizyta u piłkarzy Huraganu Chmielek, którzy ambitnie walczą o awans do klasy A.

Sporo czytania i aktualne wydarzenia z każdej gminy w powiecie biłgorajskim, zebrane w jednym miejscu. W PONIEDZIAŁEK (wyjątkowo), Nowa Gazeta Biłgorajska w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.