- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

„Nowa Gazeta Biłgorajska” już w sprzedaży!

Już jest papierowe wydanie "Nowej Gazety Biłgorajskiej". Będzie sporo kontrowersji i mnóstwo aktualnych informacji z powiatu biłgorajskiego. O czym w tym wydaniu?

- Reklama -

Już jest  papierowa „Nowa Gazeta Biłgorajska” w papierowym wydaniu. O czym przeczytacie w ostatnim w tym roku wydaniu naszego tygodnika?

 

Tylko u nas! Policja wszczęła dochodzenie w sprawie niewypłacenia odszkodowania byłej pracownicy starostwa Teresie Wołoszyn;

 

–  Burmistrzowie i wójtowie wszystkich gmin powiatu podsumowują: jaki był 2022 rok i co czeka nas w 2023;

 

-Rozmowa z  Olimpijką  biegaczką  Dorotą Grucą, która sprzedała mieszkanie w Tarnogrodzie i przeniosła się do Nowego Meksyku w USA. Jak żyje się w USA, czy dalej biega, czy odwiedza Tarnogród i Biłgoraj? – O tym w wywiadzie z Dorotą Grucą tylko w „Nowej”

 

- Reklama -

– Rozmowa z Wicemarszałkiem Województwa Lubelskiego Michałem Mulawą o bieżących i planowanych inwestycjach w powiecie biłgorajskim;

 

– Odwiedzamy Szkołę Podstawową w Hedwiżynie, a tam Przedszkolaki składają życzenia noworoczne, a uczniowie podstawówki wystawiają piękne Jasełka „Idźcie na cały świat…”

 

– Tradycyjnie zaglądamy do każdej gminy w powiecie,  mamy dla Was stronę ze sportem i relacje z wydarzeń minionego tygodnia.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.