- Reklama -

- Reklama -

Nowa Gazeta Biłgorajska już od wtorku. Zachęcamy do lektury

Już we wtorek zachęcamy do lektury "Nowej Gazety Biłgorajskiej". W tym wydaniu m.in. o wiatrakowej farmie, która ma powstać w naszym powiecie. Bajki, czy jednak wielka szansa? Przyjrzymy się. O czym jeszcze w najnowszym numerze?

- Reklama -

Ktoś strzela do zwierząt domowych w Babicach (gm.Obsza). Mieszkańcy opowiadają nam co się stało.

Dlaczego tabletki jodu potasu trafiły do powiatu biłgorajskiego i co się z nimi dzieje?

Kuba Nizio z Biłgoraja wystąpił w telewizyjnym programie „Tak to leciało!”. O wrażeniach opowiada tylko w  Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

Mieszkańcy proszą o pomoc i interwencję. Co się dzieje w okolicach rzeki Biała Łada? O sprawie została już powiadomiona policja.

Kiedyś karting był sportową wizytówką Biłgoraja. Coś z tego jeszcze zostało? Jest jakakolwiek szansa, że gokarty wrócą? Pytamy Zenona Łoja, prezesa Automobilklubu Biłgorajskiego.

- Reklama -

Na stronach gminnych, aktualne informacje ze wszystkich gmin w powiecie biłgorajskim. M.in. o Turobinie, który nie rezygnuje, kompletuje dokumenty i nadal chce być miastem. O staraniach, ale i kłodach rzucanych pod nogi, mówi wójt Andrzej Kozina.

Będzie o sporze we Frampolu. W roli głównej miejscowy Queen Bar. Odwiedzimy grzybiarzy. Jest urodzaj? I najważniejsze czy  biłgorajski Sanepid panuje nad sytuacją.

Polecamy bardzo ciekawy tekst o bombardowaniu Biłgoraja. – Chcę obalić wiele mitów i zakłamań przekazywanych od lat przez historyków i regionalistów – pisze autor.

Komplet wyników, tabel i zapowiedzi – na stronach sportowych Nowej Gazety Biłgorajskiej.

To oczywiście tylko niewielka część tego co dla was przygotowaliśmy. Do tego mnóstwo zdjęć z imprez i wydarzeń w całym powiecie biłgorajskim, a także dodatek katolicki, a w nim poznajemy i prezentujemy kolejną parafię.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.