- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nocny pożar w powiecie biłgorajskim

Kłęby dymu i nocny pożar w miejscowości Teodorówka (gm.Frampol): - Dostaliśmy zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego. Na tyle poważnym, że na miejscu musiały interweniować trzy zastępy strażaków - poinformowała nas PSP w Biłgoraju.

- Reklama -

To już kolejna taka interwencja w powiecie biłgorajskim, w odstępie kilku dni. Ale o tej porze roku taki scenariusz nikogo już nie dziwi. Podczas sezonu grzewczego strażacy mają pełne ręce pracy, bo wtedy wychodzą zaniedbania mieszkańców i lawina interwencji spowodowanych często przez  niesprawny przewód kominowy. Efekt jest taki, że dochodzi do pożarów budynków oraz podtrucia tlenkiem węgla potocznie zwanym czadem:

– W Teodorówce na szczęście dzięki szybkiej interwencji nikt nie ucierpiał, ale na pozór niegroźny pożar przewodu kominowego często może skończyć się tragicznie – mówią Nowej Gazecie Biłgorajskiej, biłgorajscy strażacy.

Na miejscu interweniowały: OSP Radzięcin, OSP Teodorówka i JRG Biłgoraj.

A skoro weekend to strażacy muszą zmierzyć się też z wieloma innymi zgłoszeniami. W sobotę w Biłgoraju zostali wezwani na pomoc policjantom, przy … otwarciu mieszkania. Życie.

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: OSP Radzięcin

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.