Mulawa góra do 05.04.2024

Nietypowy remis w Żmudzi

Piłkarze Łady 1945 Biłgoraj w niedzielę, 24 września br., w ramach 8. kolejki lubelskiej IV ligi zremisowali 4:4 z Victorią w Żmudzi.

Sam mecz miał niespodziewany przebieg. Piłkarze gospodarzy od początku meczu byli zespołem wyraźnie lepszym. W pełni dominowali na boisku, czego efektem były cztery trafienia. Pierwszy gol padł z rzutu karnego. Kolejne dwa dorzucił Ukrainiec Jurij Furta. W 49. minucie bramkarza Łady Adama Hasiaka pokonał Jakub Fronc. Wynik 4:0 utrzymał się do 86. minuty meczu. To, co wydarzyło się w końcowych minutach gry, na długo zostanie w pamięci zawodników i trenerów. Piłkarze Łady w niespełna dziewięć minut zdołali zdobyć cztery gole i doprowadzili do remisu. Trzy bramki zdobył wprowadzony w drugiej połowie Arkadiusz Czok, a jedną Jurij Perin. Tuż przed końcowym gwizdkiem Łada mogła zdobyć zwycięską bramkę. W sytuacji trzech na jednego obrońcę Victorii sędzia przerwał akcję i podyktował faul dla Łady, zamiast zastosować przywilej korzyści. Strzał z rzutu wolnego okazał się nieskuteczny. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4.

Mulawa wybory do 05.04.2024

W następnej kolejce piłkarze Łady 1945 Biłgoraj pauzują. Kolejnym przeciwnikiem na wyjeździe będzie Sokół Adamów.

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 4:4 (3:0)

Bramki: Mateusz Krzyżak 27 – k., Jurij Furta 37, 39, Jakub Fronc 49 – Arkadiusz Czok 86, 89, 90+3, Jurij Perin 87.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Łada: Hasiak – Myszak (60 Mielniczek), Sobótka, Mulawa, Kuliński (68 Wołoszyn), Misiarz (46 Czok), Chmura (46 Rataj), Oleksiuk, Nawrocki (60 Dycha), Birut, Perin.