Mulawa wybory samorządowe 2024

Niespodzianki w lidze amatorskiej

W sobotę, 28 kwietnia odbyła się także 13. kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj.

W trzynastej serii spotkań największą niespodziankę sprawili piłkarze SNW, którzy pokonali trzeci w tabeli Załadunek Team. Piłkarze Załadunku prowadzili niemal przez cały mecz, niestety przespali ostatnie minuty meczu w których stracili trzy bramki. Z kolei do przerwy 1:3 przegrywał drugi w tabeli Spartakus Team. Po przerwie wicelider tabeli zagrał koncertowo aplikując rywalom aż osiem bramek i zgarnął kolejne trzy punkty. Na trzecią pozycję w tabeli wskoczyła OKS Sitarska, która jedną bramką okazała się lepsza od Galacticos. Trzy oczka mimo że w pierwszych minutach przegrywał 0:1 zgarnął lider tabeli Old Stars pokonując przedostatni w tabeli FC Bażant.

W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi Ireneusz Zarczuk (Spartakus Team) autor 25 bramek.

Wyniki 13 kolejki:

Spartakus Team – Blokersi 9:4 (1:3)

Bramki: Jarosław Kulanica 1, Mirosław Król 3, Arkadiusz Baran 2, Ryszard Wołoszyn 1, Ireneusz Zarczuk 2 – Patryk Chyl 1, Andrzej Wachowicz 2, Marcin Watrak 1

Old Stars – FC Bażant 5:2 (4:1)

Bramki: Stanisław Szpinda 1, Andrzej Skubisz 2, Artur Deryło 1, Artur Adamowicz 1 – Paweł Kupczak 1, br.sam 1

SNW – Załadunek Team 5:4 (1:4)

Bramki: Zdzisław Stec 1, Szymon Wójcik 1, Arkadiusz Rymarz 2, Marcin Iwanek 1 – Szymon Małek 1, Łukasz Łosiewicz 2, Mateusz Kuceł 1

OKS Sitarska – Galacticos 5:4 (1:1)

Bramki: Mateusz Kawalec 3, Mateusz Czuchra 1, Piotr Antasik 1 – Daniel Peszek 1, Patryk Kita 2, Dominik Przytuła 1