- Reklama -

- Reklama -

Niesamowita sesja ślubna „Plan B” (Film)

Niesamowite wesele to marzenie każdej przyszłej pary młodej. Najlepsi z branży ślubnej spotkali się w Aleksandrowie i stworzyli niepowtarzalny projekt o nazwie "Plan B", jednocześnie prezentując swoje możliwości.

- Reklama -

Fotografie z sesji ślubnej:

Film z sesji ślubnej:

Każdy marzy o idealnym weselu w niesamowitej scenerii. Pary młode poszukują specjalistów, którzy są w stanie sprostać ich wymaganiom. Najlepsi z najlepszych z branży ślubnej spotkali się w Aleksandrowie, aby pokazać, jak wygląda wesele z prawdziwego zdarzenia. Cały projekt został nazwany „Plan B”.
„Plan B” oznacza bajeczny pomysł w przepięknej miejscowości Bukowiec, a wszystko w stylu BOHO.
– Przygotowanie sesji ślubnej wymagało sporo pracy od wszystkich uczestników, ale efekt finalny, jakim są pełne magicznego charakteru zdjęcia oraz film, były tego warte – mówi Agnieszka Wasąg, jedna z pomysłodawczyń projektu.
Pełna scenografia bogata w elementy wystroju, dekoracje i dopracowany pod względem detali ubiór pary młodej, i jej wygląd – to podstawowe elementy, które trzeba było przygotować, by stylizowana sesja ślubna nabrała niepowtarzalnego klimatu.

 

– Stworzenie dobrego filmu ślubnego nie jest łatwe. Trudno jest uchwycić tę niepowtarzalną chwilę, żeby nadać jej niesamowity charakter w finalnym materiale. Jednak, tak jak widać w tym przypadku, udało się to zrobić – mówi Michał Kuliński, twórca filmu z sesji ślubnej.

Przyszłe pary młode mogą skontaktować się z uczestnikami projektu, którzy bardzo chętnie pomogą w organizacji tego najważniejszego wydarzenia w życiu, jakim jest ślub i wesele. Wystarczy wpisać nazwę w wyszukiwarkę na Facebooku.

- Reklama -

Papeteria oraz elementy dekoracji z drewna słodkiego stołu:
Biżuteria:
Modelki:
Dominika Grabias
Klaudia Stachnik
Modele:
Kamil Kapka
Norbert Kawka

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.