- Reklama -

- Reklama -

Niedopuszczonym do ruchu pojazdem łamał przepisy

- Reklama -

Policjanci z biłgorajskiej drogówki zatrzymali kierującego BMW 25-latka, który w miejscowości Hedwiżyn jechał z prędkością 109 km/h w terenie zabudowanym. Ponadto wyprzedzał inny samochód na przejściu dla pieszych zlokalizowanym przy kościele oraz korzystał podczas jazdy z telefonu komórkowego. Na koniec okazało się też, że 25-latek kierował samochodem niedopuszczonym do ruchu.

- Reklama -

Biłgorajska drogówka w miniony piątek po południu  w miejscowości Hedwiżyn  gm. Biłgoraj zatrzymała do kontroli 25-latka z gminy Radymno. Mężczyzna kierował samochodem marki BMW z prędkością 109km/h, przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Ponadto wyprzedzał inny samochód na przejściu dla pieszych zlokalizowanym przy kościele oraz korzystał podczas jazdy z telefonu komórkowego bez zestawu słuchawkowego lub głośnomówiącego. Jakby tego było mało, nie miał przy sobie prawa jazdy i jechał samochodem, który nie był dopuszczony do ruchu gdyż jego  zagraniczny dowód rejestracyjny został anulowany w 2016r.

25-latek za popełnione wykroczenia odpowie przed Sądem.

Hedwiżyn to miejscowość, w której kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość, a miejsce to figuruje jako „potwierdzone” na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dlatego też policjanci często prowadzą w tym miejscu pomiary kontroli prędkości.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.