Niech żyje bal! Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka rozpoczęła się piosenką w wykonaniu Michaliny Lipińskiej, uzdolnionej wokalistki, laureatki wielu konkursów i maturzystki szkoły. – Dziś jest tak długo wyczekiwany przez nas wieczór. Przez trzy lata nie szczędziliśmy naszych wysiłków. Zdobywaliśmy wiedzę, pracowaliśmy, by osiągnąć wyznaczone cele. Dzisiejszego wieczoru pragniemy odłożyć na bok wszelkie troski, by naszym udziałem stała się dobra zabawa – tak na wstępie mówili maturzyści, witając zacne grono gości zebranych w hotelu "Janów" w Borowinie. – To nasz pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w pamięci. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz – dodawali.

Następnie przyszedł czas na przemówienia. Głos zabrali dyrektor szkoły Marian Klecha, poseł Piotr Olszówka, wicestarosta Jarosław Lipiec, przewodniczący Rady Rodziców oraz przedstawiciele klas trzecich. – Bal studniówkowy jest piękną tradycją wpisaną w kalendarz uroczystości szkolnych. W tak niezwykłej i pełnej świetności i czaru sali balowej spotykamy się razem  uczniowie, nauczyciele i rodzice, by korzystać z chwil radości i wspólnie się bawić – mówił do zebranych dyrektor szkoły Marian Klecha. – W szkole otrzymaliście solidne przygotowanie, nabyliście wiedzę, a z pomocą nauczycieli poznaliście to, co dotychczas było nieznane. Dzisiaj, patrząc na was, mogę powiedzieć, że jesteście już dorośli. Ale dorosłość zobowiązuje. Będziecie musieli zmierzyć się z otaczającą was rzeczywistością, życiowymi wyzwaniami, ale i swoimi marzeniami – dodawał i życzył wszystkim zebranym uczniom udanej matury. Odczytano także list od burmistrza miasta i kuratora oświaty. 

Nieodłącznym elementem balu studniówkowego są podziękowania. Uczniowie dziękowali nauczycielom za zdobytą wiedzę, a rodzicom za przygotowanie wspaniałej imprezy. – Nigdy nie zapomnimy, ile serca włożyliście w kształtowanie naszych charakterów. Dziękujemy dyrekcji za to, że mieliśmy możliwość kształcenia się w tak dogodnych warunkach oraz za opiekę i troskę okazaną w czasie naszej edukacji – mówili do nauczycieli, wręczając kwiaty wychowawcom. 

    Po części oficjalnej zabrzmiało hasło "Poloneza czas zacząć!" I tak się stało. Pierwszą parę poprowadził dyrektor szkoły Marian Klecha, tańczyli także nauczyciele i wychowawcy klas maturalnych. Zabawa trwała do białego rana, a już w poniedziałek młodzież mogła znów usiąść w szkolnych ławkach i kontynuować przygotowania do wyczekiwanego egzaminu maturalnego. 

   

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i nagrania ze studniówki!      

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.