- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Niebezpieczny mężczyzna na ulicach Biłgoraja?

Uwaga na mężczyznę, kręcącego się w pobliżu ulicy Nowakowskiego w Biłgoraju. - Zbliżał się do nas, gdy byłyśmy w pobliżu przejścia dla pieszych koleżanka zobaczyła, że mężczyzna ma w ręku nóż - informuje mieszkanka, na spotted biłgoraj.

- Reklama -

Spotterka przekazała właśnie taką informację:
– Uwaga: proszę uważać na szczupłego mężczyznę, wzrost ok 180cm, wiek 25-30lat, ciemne jeansy, ciemna kurtka, kaptur na głowie, kręcącego się w pobliżu ulicy Nowakowskiego oraz Polnej. Wraz z koleżanką szłyśmy tamtędy na spacer, za nami szedł mężczyzna, wyszedł z działek po lewej stronie, podejrzanie sie zachowywał i zbliżał się do nas, gdy byłyśmy w pobliżu przejścia dla pieszych koleżanka zobaczyła, że mężczyzna ma w ręku nóż. Z ulicy Nowakowskiego szla dziewczyna z psem, więc możliwe, że sie wystraszył i przeszedł na drugą stronę ciągle patrząc sie na nas co robimy. Kiedy zaczęłyśmy wracać szybkim krokiem spowrotem w stronę kościoła, zobaczyłyśmy, że mężczyzna zawrócił i również idzie szybko za nami. Zaczęłyśmy biec i na szczęście udało nam się uciec, ale jeśli tam szedł ktoś inny możliwe, że nie zauważyłby noża i skończyłoby się to tragedią. Proszę uważajcie na siebie – czytamy na Nowy Spotted Biłgoraj.
Jeśli ktoś widział mężczyznę i może potwierdzić, czekamy na informacje. Piszcie w komentarzach na fb, lub mailem: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

 

fot: zdjęcie ilustracyjne (theboltonnews.co.uk)

- Reklama -

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Yavor87 mówi

  Nigdzie nie widzę w opisie, by zadzwoniły na policję lub że będą dzwonić. Podejrzewam, że to wymysł jakichś nieletnich dziewczynek, które… Albo mają bujną wyobraźnię albo chorują na coś… Albo im się po prostu nudziło i opublikowały coś z dreszczem. Tak zwany Fake News ze strony dziwaczek.

 2. EDGAR HARPUN mówi

  Idzie się „z powrotem”, a nie spowrotem pani Spotterko.

 3. Xmen mówi

  Bo to wymyślona bzdura po to aby zrobić niepotrzebne zamieszanie i zasiać niepokój.

 4. Marti mówi

  zastanawia mnie czego Panie nie zadzwoniły od razu na policję tylko uciekły i naraziły również inne osoby na niebezpieczeństwo

  1. Yavor87 mówi

   I to jest właśnie to, i o to chodzi 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.