- Reklama -

- Reklama -

Niebezpiecznie w powiecie biłgorajskim. Wypadki i połamane drzewa

Wystarczyło że pojawił się niewielki śnieg i pogorszyły warunki na drogach i momentalnie mamy tego konsekwencje. W czwartkowe popołudnie w powiecie biłgorajskim doszło już do dwóch wypadków drogowych, Kolejne trzy interwencje to powalone drzewa. - Cały czas pracujemy przy ich usuwaniu - przekazuje Nowej Gazecie Biłgorajskiej, PSP w Biłgoraju.

- Reklama -

– Pierwszy wypadek drogowy był w miejscowości Okrągłe (gm.Biłgoraj). Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 15:43. Drugi wypadek w Różańcu Drugim (gm.Tarnogród) – przekazują biłgorajscy strażacy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że nic poważnego się nie stało. Równie dużo szczęścia mieli kierowcy, bo aż w trzech miejscach w powiecie biłgorajskim, na drogę przewróciły się drzewa:

– Jedno z Hoszni Ordynackiej (gm.Goraj), drugie między Wolą Dereźniańską a Majdanem Starem (gm.Księżpol), a trzecie to miejscowość Naklik (gm.Potok Górny) – informuje PSP w Biłgoraju.

- Reklama -

Czekamy też na informacje od kierowców. Gdzie są najgorsze warunki drogowe w powiecie biłgorajskim? Piszcie na naszym fb, albo krótkim mailem: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

O sytuacji w powiecie biłgorajskim, na bieżąco (a nie po trzech dniach od zdarzenia) dowiecie się tylko u nas. Aktualne informacje przez całą dobę w najlepszym lokalnym portalu, na:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

fot: Hubert Blicharz (Kontrole Policji Biłgoraj i Okolice, fb)

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Droga powiatowa od Gródek do Chłopowa przez cały dzień do godziny 21 nie przejechał żaden pług, niechęcą odśnieżać prostych kawałków drogi ok ich problem, ale aby nie odśnieżyć wzniesieni o nachyleniu od 10-20 stopni i do tego na zakrętach to już zakrawa na całkowita pogardę dla kierowców.

  Mam nadziej ze Starosta wyciągnie konsekwencje służbowe, osoby odpowiedzialne w zarządy dróg powitych dostaną chociaż naganę.
  To powiat ma obowiązek dbać od drogi, a nie jak coś sie stanie to tylko winna kierowców, błot pośniegowe było do 13 godzin teraz na drodze zalega od 5-25 cm śniegu.

 2. Jaki mówi

  Malawa co na to , to brak odpowiedzialności,przecież on tunie jeździ na codzien on tylko głosów chce,to oceńcie to odpowiednio i przekierujmy go na inne miejsce

 3. Maniek mówi

  Bo po raz kolejny zarząd dróg wojewódzkich kpi sobie z kierowców, przed świętami gdy wszystkie stacje nadawały intensywne opady śniegu nie wyjechał żaden pług a później przez tydzień wszyscy przechodzili katorgi jeżdżąc po zamarzniętym błocie śniegowym samochód skakał w górę na tych dyckach że brak było słów. Dzisiaj też żadnego pługa nie było widać bo znów w połowie stycznia zima zaskakuje. Jakim bezmózgowcem trzeba być żeby nie posypać czy odśnieżyć. Chcecie pokazać jak oszczędzacie to nie bierzcie wypłaty a nie serwujcie ludziom takich warunków na drodze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.