- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Nie żyje mieszkaniec Biłgoraja. Rodzina prosi o pomoc

Tragiczną informację dostaliśmy z Niemiec. Zmarł 52-letni Damian Murat z Biłgoraja. Rodzina w rozmowie z Nową Gazetą Biłgorajską potwierdza, że przyczyną był drugi wylew. I jest gorący i szczery apel o pomoc w sprowadzeniu zwłok biłgorajanina do domu. Koszt to blisko 20 tysięcy złotych, czyli suma jakiej bliscy nie mają. Przekazujemy link do wpłat i to nawet najdrobniejszych sum,

- Reklama -

-W imieniu nas, rodziny i przyjaciół, proszę o pomoc finansową w sprowadzeniu ciała z Niemiec do Polski. Pragnę, aby rodzina, a przede wszystkim matka oraz liczne rodzeństwo mogli się z Nim godnie pożegnać. Daniel był po pierwszym wylewie 3 lata temu, po którym za pomocą długotrwałęj rehabilitacji jego stan się polepszył. Niestety nie był to jego jedyny wylew. 9 września 2023 roku zasłabł oraz został przetransportowany do kliniki, gdzie zmarł. Rodzina nie posiada tak dużych środków finansowych, aby móc samodzielnie opłacić koszta związane z tragedią. Prosimy i z góry dziękujemy za każdą dokonaną wpłatę – przekazują bliscy. Przekazujemy link do internetowych wpłat:

LINK DO WPŁAT

mr-1000x200px

 

 

Nie chodzi o tysiące, liczy się każda złotówka. Udostępniajcie, bo każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji, jak rodzina z Biłgoraja.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.