- Reklama -

Nie wszyscy zdają egzamin

Analiza statystyczna sporządzona była w oparciu o informacje dotyczące wszystkich podejść do egzaminów bez względu na rodzaj odbytego szkolenia za 2017 rok. Przedstawiona analiza nie stanowi rankingu ośrodków szkolenia kierowców.
Dowiadujemy się z niej, że w 2017 roku w Ośrodkach Szkolenia Kierowców działających na terenie powiatu biłgorajskiego do egzaminu teoretycznego przystąpiło 3128 osób, a do egzaminu praktycznego – 4467 osób. Teorię "zaliczyło" 58,7% kursantów, natomiast egzamin praktyczny zdało 49,9 %.
W powiecie funkcjonuje 21 Ośrodków Szkolenia Kierowców. Najwięcej kursantów podeszło do egzaminu teoretycznego w OSK ZUM "Antek" w Biłgoraju (867 osób), podobnie jak do egzaminu praktycznego (1217 osób). Dużym zainteresowaniem cieszyły się kursy w OSK Jan Deryło Tarnogród (445 osób zdających egzamin teoretyczny i 543 praktyczny), OSK Auto-Max-Orzechowski Biłgoraj (odpowiednio 453 i 628 osób) i OSK "Cabrio" Tomasz Nelc Biłgoraj (350 i 411 osób).
Najmniej kursantów do egzaminu teoretycznego podeszło z OSK Prywatna Szkoła Jazdy "Rex" Zbigniew Fusiarz Biłgoraj (0), OSK Marek Pilip "Tacho-System" Siedliska (8), OSK P.H.U. "Luis" Sławomir Paszko Biłgoraj (12), OSK LOK Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców Biłgoraj (13), OSK "Autonauka" Szwedo Biłgoraj (15) i RCEZ Biłgoraj (18).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.