- Reklama -

- Reklama -

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Józefów, powiat biłgorajski. 23-latka kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi ciężarowemu w wyniku czego doszło do zderzenia. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Wczoraj z rana dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym dwóch pojazdów w miejscowości Józefów, powiat biłgorajski. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca  mazdą  23-letnia mieszkanka gminy Józefów  nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu  28-letniemu kierującemu samochodem ciężarowym marki MAN, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kobieta została przewieziona do szpitala. Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

- Reklama -

Pamiętajmy, że obecna aura wymaga od nas zachowania szczególnej ostrożności na drodze. Śliska nawierzchnia zmniejsza przyczepność auta i wydłuża drogę hamowania. Zawsze pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków jazdy.  Przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego i zdejmijmy nogę z gazu.

sierżant sztabowy Joanna Pilarska

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.