Moto Tech

- Reklama -

Nie ma chętnych do budowy boiska

Gmina Tarnogród w najbliższym czasie ma w planie realizację sporego zadania, które dotyczy budowy boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Luchów Dolny oraz budowy placu do ćwiczeń street workout, a także siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie. Zostały ogłoszone już dwa przetargi, jednak obydwa zostały unieważnione. Pierwszy został unieważniony, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę, którą gmina chciała przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Do drugiego przetargu nie zgłosił się żaden wykonawca. Przypomnijmy, że w budżecie na to zadanie przeznaczono 350 tys. zł.

Jeśli chodzi o budowę boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Luchów Dolny, to zaplanowano wykonanie robót ogólnobudowlanych, drogowych oraz przełożenie przyłącza teletechnicznego. Następnie zostanie wykonana nawierzchnia boiska poliuretanowa, wodoprzepuszczalna na podkładzie elastycznym. Ogrodzenie boiska będzie stalowe.

- Reklama -

Druga część zadania to budowa placu do ćwiczeń street workout oraz siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie. Zostaną wykonane roboty ogólnobudowlane, warstwa wegetacyjna nawierzchni trawiastej, wyposażenie placów ćwiczeń i siłowni zewnętrznej, a także mała architektura parkowa. Plac do ćwiczeń street workout zostanie wyposażony w drążki, poręcze, drabinki, linę do wspinania i kółka gimnastyczne. Natomiast w wyposażeniu siłowni zewnętrznej znajdą się takie urządzenia jak: biegacz, orbitrek, prasa ręczna i nożna, motyl, twister wahadło, rowerek. 

Zadanie planowo ma być wykonane do końca października br. pod warunkiem, że znajdzie się wykonawca, który podejmie się tego zadania.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.