- Reklama -

- Reklama -

Nie będzie picia i palenia

- Reklama -

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przekładali do swoich samochodów pudełka z jak się okazało nielegalnymi papierosami i alkoholem. Łączna wartość zabezpieczonych używek wyniosła prawie 40 tysięcy zł. 42 i 35-latek staną przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę rano policjanci z Posterunku Policji w Tarnogrodzie ujawnili i zatrzymali dwa samochody osobowe marki Audi i Skoda oraz ich kierowców, którzy posiadali liczne ilości nielegalnych papierosów i alkoholu.

- Reklama -

42 latek powiatu lubaczowskiego, który kierował audi posiadał w swoim samochodzie ponad 800 paczek papierosów różnych marek oraz 39 litrów alkoholu różnego rodzaju bez polskich znaków akcyzy. Dodatkowo w miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 400 paczek nielegalnych papierosów oraz ponad 5 litrów nielegalnego alkoholu.

Z kolei 35-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, kierowca skody, miał w samochodzie ponad 600 paczek nielegalnych papierosów, a w miejscu zamieszkania dodatkowo policjanci zabezpieczyli jeszcze ponad 300 paczek papierosów i 5 l alkoholu różnego rodzaju.

Policjanci zatrzymali mężczyzn w momencie kiedy nielegalny towar przekładali z pojazdu do pojazdu. Łączna wartość zabezpieczonych przez policjantów używek wyniosła prawie 40 tysięcy złotych. Mężczyźni staną przed sądem, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.