- Reklama -

- Reklama -

Nie będzie akcji PDPZ

Od dziesięciu lat corocznie redakcja NOWej Gazety Biłgorajskiej pełni funkcję Oddziału Biura Organizacyjnego Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Niestety, z powodu obowiązujących obostrzeń tegoroczna edycja akcji nie odbędzie się.

- Reklama -

W ubiegłym roku darami zebranymi przed Świętami Bożego Narodzenia obdarowaliśmy dzieci przebywające w Domach Dziecka w Zwierzyńcu. Uśmiechy na ich twarzach i radość z otrzymanych prezentów, które im w Waszym imieniu przekazaliśmy, napędziły nas do dalszych działań. Jednak z powodu zaistniałej sytuacji epidemicznej nie będzie możliwości ich kontynuacji. Wspominając wcześniejsze akcje PDPZ, jeszcze raz dziękujemy wszystkim dotychczas zaangażowanym osobom i darczyńcom.
Poniżej przedstawiamy krótkie wyjaśnienie Głównego Społecznego Komitetu Organizacyjnego PDPZ oraz inicjatorki tej akcji Ewy Dados, dziennikarki Radia Lublin.
Szanowni Państwo, Drodzy Wolontariusze, Szefowie Sztabów, Przyjaciele, Sympatycy i Darczyńcy Akcji PDPZ, 

- Reklama -

w obliczu rozprzestrzeniającej się w naszym kraju epidemii oraz wprowadzonych w życiu publicznym ograniczeń, informuję, że decyzją Głównego Społecznego Komitetu Organizacyjnego Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2020 przy Radiu Lublin S.A. odstępujemy od przeprowadzenia w tym roku Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2020”. 
Oficjalny Komunikat GSKO PDPZ 2020 opublikowany został na www.pdpz.pl i na Facebooku Akcji PDPZ. Decyzja Komitetu jest wyrazem odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób, które tak licznie włączały  się w coroczne działania. Z całego serca dziękujemy za Państwa otwartość i dalszą chęć współpracy. Liczę, że w tym  trudnym dla nas wszystkich czasie znajdziemy w sobie siłę, aby dostrzec Drugiego Człowieka  bo przecież nawet odrobinę też podzielić można (…).  W imieniu Głównego Społecznego Komitetu Organizacyjnego Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, z nadzieją na spotkanie za rok… z poważaniem, Ewa Dados
red. 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Obywatel mówi

    A strajk kobiet w Biłgoraju to jakoś się dało zrobić….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.