- Reklama -

- Reklama -

Nie żyje 43-letni mieszkaniec gminy Józefów (aktualizacja)

Do wypadku doszło w sobotę, 10 grudnia, około godz. 18.00 na trasie Aleksandrów – Józefów. Zdarzenie potwierdza st. sierż Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. – Wczoraj wieczorem na trasie Aleksandrów Józefów doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym – mówi st. sierż. Klimek. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 43-letni mieszkaniec gminy Józefów, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, najechał na leżące na jezdni ciało. Okazało się, że był to 43-letni mieszkaniec gminy Józefów. Niestety, mężczyzna nie przeżył. 

Obecnie pod nadzorem prokuratora policja prowadzi czynności, które mają wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia. – Ciało 43-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych – informuje rzeczniczka policji. Kierujący 43-latek był trzeźwy.

 

- Reklama -

Aktualizacja
Jak informuje rzeczniczka biłgorajskiej policji, policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym do którego doszło w sobotni wieczór na trasie Aleksandrów-Józefów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43 letni mieszkaniec gminy Józefów kierując vw od strony Józefowa w kierunku Aleksandrowa najechał na leżącego na jezdni mężczyznę, którym okazał się być 43 latek także mieszkaniec gminy Józefów. Kierowca vw był trzeźwy. Ciało zmarłego 43 latka zostało decyzją Prokuratora zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Policja apeluję! Nośmy odblaski po to by być widocznym i zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.