- Reklama -

Nauczyciele grali w siatkówkę

W hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju już po raz XX odbył się turniej piłki siatkowej nauczycieli o Puchar Prezesa Oddziału ZNP w Biłgoraju.

W tym roku do zawodów zgłosiło się 6 zespołów. – Tradycyjnie już, po raz kolejny spotkaliśmy się, by wspólnie pograć w siatkówkę, a później porozmawiać o sporcie szkolnym. A wszystko to oczywiście w formie dobrej zabawy. Zgodnie z regulaminem w każdej drużynie miała być przynajmniej jedna kobieta. Jak się okazało, w tym roku w niektórych zespołach było nawet więcej, co cieszy. Zwycięzcy zawodów otrzymali pamiątkowy puchar – podkreśla Krzysztof Blicharz, prezes Powiatowego Stowarzyszenia Sportu Szkolnego.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Po meczach grupowych odbyły się mecze finałowe. W finale drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ pokonała 2:0 Gminę Biłgoraj, a w meczu o III miejsce ekipa Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących wygrała 2:0 z SP nr 1 Biłgoraj. 

- Reklama -

Skład zwycięskiej drużyny: Ryszard Sawa, Izabela Skakuj, Mariusz Wachowicz, Jacek Spustek, Adam Paczwa. 

Komplet wyników: 

Grupa A: SP nr 1 Biłgoraj – RCEZ Biłgoraj 2:0, RCEZ Biłgoraj – Gmina Bigoraj 0:2, SP nr 1 Biłgoraj – Gmina Biłgoraj 0:2. 

Grupa B: LO ONZ – ZSBiO 2:1, ZSBiO – ZSZiO 2:1, LO ONZ – ZSZiO 2:0.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.