- Reklama -

Nauczyciel na Medal

W tym roku po raz pierwszy "Kurier Lubelski" ogłosił plebiscyt "Nauczyciel na Medal", mający na celu docenienie i wyróżnienie najlepszych nauczycieli. Honorowy patronat nad tym konkursem objął Marszałek Województwa Lubelskiego, a partnerami byli: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Tytuły oraz nagrody otrzymali najlepsi pedagodzy z całego województwa, na których oddano najwięcej głosów drogą elektroniczną. Plebiscyt przebiegał w dwóch etapach: powiatowym i wojewódzkim. Do 20 listopada trwał etap powiatowy. Nauczyciel, który otrzymał w tym etapie najwięcej głosów, zdobył medal Marszałka Województwa Lubelskiego i awans do finału wojewódzkiego. W powiecie biłgorajskim w kategorii nauczycieli szkół ponadpodstawowych najwięcej głosów zdobył nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju pan Wiesław Świerczyński, w finale wojewódzkim uplasował się na trzecim miejscu.

- Reklama -

Uroczysta gala, podczas której nagrody odebrali najlepsi pedagodzy z całego województwa odbyła się 4 grudnia 2018 roku w Trybunale Koronnym w Lublinie.

I LO im. ONZ

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Klasa pol- dziennikarska mówi

    Rok chyba 1998… do klasy wchodzi jak zwykle spozniona Agata- sorze, ale autobus sie spóźnił! Pan Świerczyński bez chwili namyslu- chyba jechal na wstecznym…pozdrawiam sora serdecznie

  2. Zbyszek mówi

    Bravo, plebiscyt z płatnym głosowaniem to znakomity pomysł działu księgowości redakcji Kuriera…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.