Nasza Redakcja pomogła choremu dziecku

Pracownicy NOWej Gazety Biłgorajskiej włączyli się w organizację akcji charytatywnej, której celem była pomoc malutkiej Iguni Karczmarczyk z Biłgoraja. Dziewczynka cierpi na nieuleczalną chorobę.

W ubiegłą niedzielę w Biłgoraju miał miejsce Festiwal Smaków. Impreza była przyczynkiem akcji społecznej, celem której było wsparcie rodziny Igi Karczmarczyk z Biłgoraja. Dziewczynka ma niecały roczek, a jest chora na postępującą i ciężką chorobę. Jej rodzice zbierają na rehabilitację dziewczynki.

9 września na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury został zorganizowany Festiwal Smaków, połączony z akcją charytatywną na rzecz małej Iguni. Impreza przyciągnęła wielu smakoszy i wystawców.

Wśród stoisk lokalnych szkół, stowarzyszeń, restauracji, Kół Gospodyń Wiejskich, było także stoisko NOWej Gazety Biłgorajskiej. Przygotowaliśmy pyszne i zdrowe soki, wyciskane bezpośrednio z owoców. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem. W ciągu kilku godzin z naszego stoiska skorzystało kilkaset osób!

Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy pomóc małej mieszkance Biłgoraja! Z pewnością, nasze świeże soki będzie można spotkać podczas kolejnych takich akcji!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.