- Reklama -

- Reklama -

Nasi zrobili najlepszy film w Polsce! (foto,video)

Nie musimy mieć absolutnie żadnych kompleksów przed szkołami z większych miast. Uczniowie z Woli Radzięckiej (gm.Frampol) nakręcili właśnie najlepszy film w Polsce! To był konkurs „Projekt z ZUS” na najlepszą pracę wyjaśniającą, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne. Walczyło kilkuset uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się 40 z nich.

- Reklama -

W ramach realizacji „Projektu z ZUS”  uczniowie z Woli Radzięckiej wykonali prace uświadamiające, że ubezpieczenia społeczne są ważne. Już zwycięstwo filmu pt. „Bądź na bieżąco – 90 lat ZUS-u” autorstwa Katarzyny Marzec i Weroniki Bielak z klasy IV oraz Piotra Grzywny i Szymona Bryły z klasy VI w etapie wojewódzkim konkursu było dla wszystkich niezmiernie miłym zaskoczeniem i powodem do ogromnej dumy.
Okazało się jednak, że to nie koniec dobrych wieści!
-Dziś został rozstrzygnięty etap centralny konkursu. Jak czytajmy na stronie internetowej organizatorów: „W tegorocznej odsłonie konkursu „Projekt z ZUS” na najlepszą pracę wyjaśniającą, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne, walczyło kilkuset uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się 40 prac. (…) Uczniowie znakomicie wywiązali się z zadania konkursowego. Prace, które wykonali, są pod każdym względem wyjątkowe. Pokazują, że młodzież doskonale rozumie, czemu służą ubezpieczenia społeczne”.Po przeanalizowaniu najlepszych prac, jury powołane przez pana Zbigniewa Derdziuka – prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, postanowiło przyznać naszym uczniom I miejsce! To wielkie osiągnięcie i to – co należy podkreślić – o zasięgu ogólnopolskim! – przekazuje Szkoła Podstawowa z Woli Radzięckiej.
urząd MArszałkowski projekt
Gratulujemy Kasi, Weronice, Piotrkowi i Szymonowi! Dziękujemy za Waszą determinację, pracowitość, pomysłowość. A to kilku zdjęć z planu filmowego i sam film. Najlepszy w Polsce.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.