- Reklama -

- Reklama -

Nasi zostali mistrzami województwa! (foto)

Doskonałe wiadomości dotarły z Ludwina (pow.łęczyński). A tam rozgrywane były Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Badmintonie w kategorii żaków czyli rocznik 2014 i młodsi. W roli głównej wystąpili Piotr Dec i Bartosz Dziedzic z Tarnogrodu, którzy błyszczeli w całych zawodach.

- Reklama -

Dla Piotra Deca był to pierwszy turniej o randze wojewódzkiej. Bartosz Dziedzic występował na tego rodzaju turnieju po raz drugi i po raz drugi z sukcesami. Na poprzednich zawodach Bartek zajął 2 miejsce w grze mieszanej. Nasi zawodnicy rywalizowali w grach singlowych oraz w deblu. W grze singlowej Bartosz Dziedzic zajął 2 miejsce zdobywając tytuł wicemistrza województwa lubelskiego, Piotr Dec zajął miejsce pierwsze i wywalczył tytuł mistrza województwa lubelskiego. Równie duży sukces odnieśli nasi zawodnicy w grze deblowej zajmując pierwsze miejsce:
toyota Yaris
– Cieszymy się ogromnie z wyników naszych najmłodszych zawodników, życząc im jak najwięcej sukcesów w tej bardzo ciekawej i wymagającej dyscyplinie sportowej. Nasi zawodnicy zostali zauważeni przez trenerów i szkoleniowców i zostali zakwalifikowani do kadry województwa lubelskiego – przekazuje dumna Szkoła Podstawowa z Tarnogrodu.
Trenerem i opiekunem zawodników był Krzysztof Tarnowski.

 

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.