- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nasi zagrali na Mistrzostwach Polski (foto)

Trzy drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Tarnogrodzie rywalizowały na Mistrzostwach Polski w Badmintonie Drużynowym w Białymstoku. Wyjazd był możliwy dzięki bardzo dobrym wynikom na mistrzostwach województwa lubelskiego.

- Reklama -

Uczniowie z Tarnogrodu mogli rywalizować z najlepszymi zawodnikami w Polsce i zdobywać bezcenne doświadczenie na zawodach tej rangi:
-Rywalizowaliśmy z zawodnikami , którzy mają już doświadczenie i obycie na zawodach międzynarodowych, z zawodnikami najlepszych klubów badmintonowych w Polsce, z zawodnikami ze Szkół Mistrzostwa Sportowego. Były wygrane dostarczające wielkiej radości oraz porażki, które uczą pokory oraz szacunku wobec przeciwnika i jego umiejętności – przekazuje szkoła z Tarnogrodu.
W ostatecznej klasyfikacji dziewczęta w młodszej kategorii wiekowej zajęły XIII miejsce w Polsce. To Martyna Małek oraz Lena Obszańska.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Nasi chłopcy w młodszej kategorii wiekowej- igrzyska dzieci zajęli IX miejsce w Polsce. Chłopcy wystąpili w składzie: Sebastian Żak, Wojciech Borek. Nasza drużyna chłopców w starszej kategorii wiekowej – igrzyska młodzieży szkolnej zajęła IX miejsce w Polsce. W tej kategorii reprezentowali naszą szkołę: Wojciech Dec oraz Michał Feliks.
-Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu dyrekcji Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie. Podziękowania kierujemy dla Rady Rodziców w Szkole Podstawowej w Tarnogrodzie, oraz Urzędowi Miejskiemu w Tarnogrodzie. Szczególne podziękowania dla pana Burmistrza Pawła Deca za osobiste zaangażowanie oraz pomoc w organizacji wyjazdu – informują najlepsi badmintoniści na Ziemi Biłgorajskiej.

 

foto: Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie

 

 

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.