- Reklama -

- Reklama -

Nasi pływacy prowadzą w lidze

W sobotę, 28 września, na pływalni w Janowie Lubelskim odbyła się III runda Wojewódzkiej Ligii Dzieci i Młodzików w pływaniu. Przedstawiciele z naszego powiatu umocnili się na prowadzeniu w tej prestiżowej pływackiej imprezie. Biłgorajska Sparta utrzymała ponad 200 punktową przewagę nad drugą Olimpią Lublin i trzecią Falą Kraśnik.

Trudno było liczyć na super czasy z powodu zamkniętej pływalni w naszym mieście. Po kilku treningach nad zalewem i na pływalni w Nowej Sarzynie nasi wypadli całkiem przyzwoicie. Spartanie nie ustrzegli się dyskwalifikacji jednak nie wpłynęło to znacząco na końcowy wynik. Zarówno indywidualnie jak i w sztafetach nasi stawali na podium. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli najmłodsi pływacy z Biłgoraja Martyna Łyczak i Michał Giruć, którzy rywalizując z o rok starszymi kolegami i koleżankami uplasowali się na pozycji medalowej. Dwie z czterech naszych sztafet zwyciężyły, a trzecia uplasowała się na drugim miejscu.

- Reklama -

Kolejne zawody potwierdziły siłę i potencjał sportowy Spartan. Bardzo to cieszy i mobilizuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.