- Reklama -

- Reklama -

Nasi na największej rolniczej imprezie w Polsce (foto)

W Boguchwale na Podkarpaciu trwają Dni Pola. To prestiżowa i największa w Polsce impreza dla środowiska związanego z branżą rolniczą. Są też ludzie z powiatu biłgorajskiego, a dokładnie uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu.

- Reklama -

-Uczniowie szkół rolniczych mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach, a nagrodami był m.in. udział w debacie z Wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Adamem Nowakiem.
Nasz uczeń Patryk Wlaź okazał się szczególnie aktywny i został wyróżniony. Wziął także udział w konkursie organizowanym przez firmę WiaLan, polegającym na sprawdzeniu wiedzy teoretycznej z rolnictwa precyzyjnego oraz wiedzy praktycznej polegającej na wymianie lemierza w pługu, a także montażu głowicy do opryskiwacza w czasie nie dłuższym niż 5 minut. Patryk dostał się do drugiego etapu za co otrzymał ciekawe nagrody. Wszyscy nasi Rolnicy – zadowoleni, z dawką nowych, ciekawych informacji i rozwiązań w rolnictwie czekają na kolejne wydarzenia o tematyce bardzo bliskiej ich sercom – przekazuje prosto z Boguchwały, szkoła z gminy Tarnogród.

 

 

urząd MArszałkowski projekt

 

foto: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.