- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Narkotyki w maseczce

19-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego musi się liczyć z odpowiedzialnością karną. Młody mężczyzna zwrócił uwagę dzielnicowego patrolującego teren miasta, ponieważ zlekceważył obostrzenia i nie posiadał na twarzy maseczki. Okazało się jednak, że maseczkę owszem miał, posłużyła mu jednak do ukrycia narkotyków.

3 marca około godziny 10.30 policjanci z Posterunku Policji w Tarnogrodzie patrolowali teren miasta. W pewnym momencie uwagę dzielnicowego zwrócił młody mężczyzna, który nie posiadał na twarzy maseczki. Policjanci postanowili go wylegitymować i przypomnieć o obowiązujących obostrzeniach.

- Reklama -

– W trakcie czynności okazało się, że 19-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego maseczkę miał, ale w kieszeni. Mężczyzna wykorzystał ją do ukrycia narkotyków – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 2 gramy suszu roślinnego, który po użyciu testera okazał się marihuaną. Teraz 19-latek stanie przed sądem. Odpowie również za nieprzestrzeganie obostrzeń.

- Reklama -

1 komentarz
  1. yebaustokureff mówi

    nagrode policjantowi, który go złapał. za**any kulson

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.