- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Napadł na bank

Wiosną 2019 roku mężczyzna wszedł do jeden z placówek bankowych na terenie Biłgoraja. Groził kasjerce atrapą broni. Zabrał 7,5 tys. zł.

- Reklama -

Do rozboju doszło 26 marca 2019 roku. Wówczas do jednej z placówek bankowych w Biłgoraju wszedł sprawca i, trzymając w ręku przedmiot przypominający broń, zażądał wydania gotówki, z którą oddalił się z miejsca zdarzenia. – Intensywne działania funkcjonariuszy oraz ich współpraca doprowadziły do zatrzymania napastnika. Okazał się nim 38-latek z powiatu zamojskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – informowała wówczas Joanna Klimek, rzecznik biłgorajski Komendy Policji. Policjantom udało się odzyskać część skradzionego mienia. Dodatkowo w miejscu zamieszkania mężczyzny ujawnili pudełko, w którym znajdowały się dwa przedmioty wyglądem swoim przypominające broń.

- Reklama -

W połowie grudnia do Sądu Rejonowego w Biłgoraju wpłyną akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna mógłby być skazany na 3 lata więcej, gdyby posługiwał się prawdziwą bronią. On do napadu wybrał atrapę.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.