- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Napad w Tarnogrodzie. W mieście blady strach (foto)

W Tarnogrodzie kolejna doba poszukiwań sprawcy, który napadł na miejscowy kantor. I dalej bez efektu, W piątkowe popołudnie mężczyzna sterroryzował pracownicę, ukradł gotówkę i po prostu poszedł. Byliśmy na miejscu. - Mam powiedzieć, że się nie boimy? Ludzie cały czas o tym rozmawiają i po prostu się boją. Tu każdy każdego zna, ale czegoś takiego już dawno nie było - mówi nam mieszkanka, którą spotkaliśmy tuz obok kantoru.

- Reklama -

Do napadu doszło przy ulicy Partyzantów. Nieznany sprawca wszedł w piątek po godzinie 15-tej do kantoru z przedmiotem przypominającym broń. Po chwili obezwładnił pracującą tu kobietę i uciekł pieszo. Policja prowadzi poszukiwania, ale póki co  bezskutecznie:

– Zwyczajnie się boimy, bo każdemu wydawało się, że Tarnogród to takie spokojne miasteczko.  Teraz już nie jest wcale spokojne, bo każdy rozgląda się nerwowo dookoła. Ludzie nie rozmawiają o niczym innym tylko o tym napadzie, do tego krążą różne plotki. Przyjeżdża do nas sporo Ukraińców, choć są także zupełnie obcy ludzie, którzy zatrzymują się na chwilę. A może to i miejscowy potrzebował pieniędzy? Zbliżają się święta, idzie Sylwester i każdy chce mieć więcej kasy, a pracować się nie chce – tłumaczy mieszkanka Tarnogrodu.

Co ważne do napadu doszło po godzinie 15-tej, czyli kiedy jest największy ruch, ludzie kończą pracę i centrum Tarnogrodu się zaludnia.

Policja nie informuje ile pieniędzy skradł nieznany sprawca:

– Policjanci ustalają świadków zdarzenia, zabezpieczają ślady, a także trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu. Prosimy świadków napadu o zgłaszanie się i wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu i ujęciu sprawcy – mówi asp. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Emeryt mówi

  No jeśli Policja w Tarnogrodzie zareagowała tak jak reaguje na zgłoszenia KMZB no to faktycznie szacun

 2. Arko mówi

  Może czas zmienić ludzi którzy kazali ścigać kobiety za zapalenie znicza pod biurem posłów PIS

 3. yxz mówi

  W miastach musi byc wiecej patroli pieszych,bo pieszy wiecej widzi jak kierowca skupiony na prowadzenu radiowozu

 4. Anonim mówi

  No jak policja przyjeżdża na miejsce po ponad 30 minutach to jak go mieli złapać

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.