- Reklama -

Namalowali bezpieczeństwo

W piątek, 15 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju obradowała komisja konkursowa Powiatowego Komitetu Organizacyjnego XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Podczas spotkania wybrano prace, które zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego.

 

 

W I grupie – uczniowie klas I-III szkół podstawowych – najlepsze okazały się prace: Katarzyny Sudoł ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju, nauczyciel Irena Kraczek – I miejsce; Kamili Różańskiej z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dereźni gm. Biłgoraj, nauczyciel Wanda Broda – II miejsce; Martyny Łoś ze Szkoły Podstawowej w Goździe Lipińskim gm. Biszcza, nauczyciel Marta Kurko – III miejsce; Patrycji Gałki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Turobinie, nauczyciel Zofia Skiba – IV miejsce; Zuzanny Sławek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju, nauczyciel Irena Kraczek – V miejsce.

 

- Reklama -

W II grupie – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych – czołowe miejsca zajęli: Łukasz Kozina z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Turobinie, nauczyciel Zofia Skiba – I miejsce; Andżelika Blicharz z Samorządowego Zespołu Szkolnego w Biszczy, nauczyciel Alicja Bełz – II miejsce; Paulina Łuszczek ze Szkoły Podstawowej w Bukowinie gm. Biszcza, nauczyciel Marta Kurko – III miejsce; Zuzanna Marcza z Samorządowego Zespołu Szkolnego w Biszczy, nauczyciel Alicja Bełz – IV miejsce; Patrycja Juryczyn z Samorządowego Zespołu Szkolnego w Biszczy, nauczyciel Alicja Bełz – V miejsce.

 

W III grupie – uczniowie gimnazjów – najlepsi okazali się: Julia Wyroślak z Gimnazjum w Korytkowie Dużym gm. Biłgoraj, nauczyciel Alina Wnuk – I miejsce; Patrycja Różańska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dereźni Solskiej gm. Biłgoraj, nauczyciel Alicja Chołyst – II miejsce; Łukasz Zając z Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu, nauczyciel Krzysztof Jasiński – III miejsce; Justyna Rybak z Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu, nauczyciel Krzysztof Jasiński – IV miejsce; Nikola Kusiak z Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Majdanie Nepryskim gm. Józefów, nauczyciel Dagmara Buczyńska-Chodara – V miejsce.

 

Prace plastyczne oceniała komisja w składzie: przewodniczący Jarosław Piskorski, wicestarosta Biłgorajski, wiceprzewodniczący Jarosław Lipiec, etatowy członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego i Dorota Wszolak, nauczyciel w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, sekretarz Ewa Jargieło-Ćwik, nauczyciel w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju oraz członkowie Zofia Marek, nauczyciel w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, Anna Świca instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju, st. kpt. Albert Kloc, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju, Anna Wachowicz, inspektor w Wydziale Edukacji, Promocji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego, Aneta Zagdańska, inspektor w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego, Krzysztof Łobejko, inspektor ds. obronnych i zarządzania kryzysowego w Wydziale Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego i Artur Mielnik, inspektor w Wydziale Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.