- Reklama -

- Reklama -

Nalot na biłgorajskie przedszkole! (foto)

Takiego nalotu na placówkę edukacyjną w Biłgoraju dawno nie było. W Samorządowym Przedszkolu nr 2 odbył się prawdziwy nalot superbohaterów i bajkowych postaci. Tu na co dzień dzieje się prawdziwa magia! - mówi nam jeden z zadowolonych z imprezy rodziców.

- Reklama -

 Samorządowe  Przedszkole nr 2 w Biłgoraju zamieniło się w niezwykłą krainę bajkowych postaci.  W poniedziałek 20 listopada w placówce na Alei 400-lecia odbył się najprawdziwszy Bal Postaci z Bajek.

 

 

Od samego ranka dzieci w strojach ulubionych bajkowych bohaterów przybywały do przedszkola, aby wspólnie świętować, tańczyć i bawić się. Stawiły się: wróżki, Czerwone Kapturki, wilki, kilka zastępów Psiego Patrolu. Byli też: Mała Syrenka, Spiderman oraz księżniczka Elsa z „Krainy Lodu”. Nie zabrakło Kubusia Puchatka i Tygryska z „Kubusia Puchatka” oraz wiele innych postaci.

 

 

Oprócz wspólnych tańców przy znanych przedszkolnych rytmach, były  konkursy i zagadki dotyczące bajek i występujących w nich postaci.

 

 

-Było kolorowo, głośno i radośnie. To spotkanie sprawiło dzieciom bardzo wiele radości. Niecodziennie Czerwony Kapturek ma okazję zatańczyć z Wilkiem, Śnieżka zjeść wspólny poczęstunek z Czarownicą a Kopciuszek zostać na balu do jego ostatniej sekundy. W Samorządowym Przedszkolu nr 2 wszystko jest możliwe. Bo tu na co dzień dzieje się prawdziwa magia!  – mówi nam jeden z zadowolonych z imprezy rodziców

 

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.