Najpiękniejsza posesja w gminie Tarnogród

Podczas dożynek parafialno-gminnych w Tarnogrodzie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom kolejnej edycji konkursu na najbardziej zadbaną posesję w mieście i gminie Tarnogród. Przygotowano również wystawę fotograficzną z posesji, którą eksponowano podczas imprezy. Nagrodę publiczności zdobyła posesja Marii Kruk z Tarnogrodu.

Wzorem lat ubiegłych w gminie Tarnogród ogłoszono kolejną edycję konkursu na najbardziej zadbaną posesję na terenie miasta i gminy. Do konkursu przystąpiło 13 gospodarstw z terenu całej gminy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas dożynek parafialno-gminnych 19 sierpnia w Tarnogrodzie. Wyboru dokonali uczestnicy dożynek poprzez głosowanie, wrzucając do urny kartkę z wybraną przez siebie najładniejszą posesją.

W tym roku w konkursie brały udział posesje: Grażyny i Zbigniewa Padiasków (Różaniec Pierwszy), Stanisławy i Mieczysława Mielników (Różaniec Pierwszy), Jolanty i Zbigniewa Furmanków (Różaniec Drugi), Marii i Józefa Działów (Wola Różaniecka), Małgorzaty i Mateusza Rojów (Wola Różaniecka), Barbary i Andrzeja Łoginów (Luchów Dolny), Jolanty i Bogdana Kiszczaków (Luchów Górny), Grażyny i Sławomira Pękalów (Luchów Górny), Kazimiery i Stanisława Polugów (Tarnogród), Anny i Jarosława Gierulów (Tarnogród), Marii Kruk (Tarnogród), Moniki i Tomasza Ciosów (Tarnogród), Marioli i Arkadiusza Truszów (Tarnogród).

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Tomasz Rogala i Roman Strus.

Nagrodę publiczności otrzymała pani Maria Kruk z Tarnogrodu. Zastępca burmistrza Tarnogrodu Tomasz Rogala wręczył zwycięzcom dyplomy i upominki.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.