- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Najpiękniej udekorowana posesja w Aleksandrowie

Pomysłowość mieszkańców Aleksandrowa Drugiego w dekorowaniu swoich posesji nie zna granic. Udowodnili to podczas przygotowań do gminnego święta polonów. Najbardziej oryginalnym pomysłem wykazali się państwo Różańscy. To im przypadła główna nagroda, którą był rower.

Przy okazji tegorocznych dożynek panie z Koła Gospodyń w Aleksandrowie Drugim zorganizowały konkurs na najlepiej udekorowaną posesję. Organizatorkom zależało na tym, aby druga część Aleksandrowa pokazała się kolorowo z tej racji, że to właśnie jej mieszkańcy przygotowywali w tym roku dożynki. Pomysłowość i kreatywność uczestników przerosła oczekiwania wszystkich. Zabawne postacie, figury wykonane ze słomy, napisy, wyciągnięte przed domy zabytki, pojazdy i różne akcesoria cieszyły oko zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych gości. Celem była przede wszystkim dobra zabawa, która z pewnością towarzyszyła pracy przy dekoracjach.

- Reklama -

– Pomysł dekorowania posesji był strzałem w dziesiątkę, mieszkańcy stanęli na wysokości zadania i wspaniale się przygotowali. Nagrodą główną był rower, który zwyciężczyni sprawił wiele radości. Nie o nagrody tak naprawdę w tym wszystkim chodziło, ale o dobrą zabawę – mówi Agnieszka Wasąg – prowadząca dożynki w Aleksandrowie. – Bardzo się cieszę, że mieszkańcy z humorem podeszli do tematu, stworzyli wspaniałe dzieła, za co bardzo im dziękuję. Naprawdę było co podziwiać, i śmiechu było co niemiara. Chciałabym, aby w przyszłym roku dekoracji było jeszcze więcej – dodaje.

red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.